درباره ما

اگر خودتان طرح زندگی خود را طراحی نکنید احتمالا در طرحی که دیگران کشیده اند می افتید ، حدس بزنید آن ها برای شما چه نقشه ای خواهند کشید؟ فکر نمی کنم چیز زیادی باشد! "جیم ران"

سلام

نمی دونم زمانی که شما هم مثل ما این متن رو خوندید به چه چیزی فکر کردید. کارهایی که نکردید؟ رویاهایی که نادیده گرفتید؟ یا... اما این جمله جرقه ای بود زیر باروت رویاهای من و دوستام تا با هم به رویاهامون لباس عمل تن کنیم و در این دنیا جایگاهمون رو به همه نشون بدیم. تلفیقی از هنر، صنعت و ایده هر سه مارو از مسیری پرتلاطم  و با کوله باری از چند سال تجربه در یک مسیر جمع کرد تا با اتکال به خداوند و روحیه ی جوانگرایی گوشه ای از مشکلات و نیازهای مردم کشور خودمون و دیگر کشورها را حل کنیم.

این شد که تصمیم گرفتیم شرکت صنعت و تجارت ارگ رایکا رو ثبت کنیم و فعالیت در سه موضوع  CNG , LPG و فروآلیاژها که چندین سال به صورت تخصصی درآن زمینه ها تجربه داشتیم را در شکرتمون گسترش بدیم و از این به بعد به جای کارکردن برای مجموعه های دیگه برای خودمون کار کنیم.

  • ما از ابتدای ورود صنعت CNG به کشور در  زمینه ساخت ابنیه ،تامین تجهیزات،خدمات پس از فروش و ساخت و تامین قطعات  و همچنین بهینه سازی قطعات مصرفی تجربیات موفقی کسب نموده ایم.
  • همینطور چندین سال است در خصوص خرید و صادرات گاز LPG فعالیت میکنیم.
  • همچنین ما در سال 97 بیش از 2500تن فروسیلیس برای کارخانه های ریخته گری و فولاد سازی تهیه کرده ایم.

ما اعضائ هیئت مدیره شرکت  صنعت و تجارت ارگ رایکا امیدواریم دست دردست یکدیگر با رویکرد صداقت و همدلی به همراه نیرو های متخصص و کاربلدمان  و در کنار سایر همکاران مرتبط با فعالیت های شرکت، گامهای موثرو موفقی دراین راستا برداریم.